KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15018497
nr 1501 8497
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Irina Garamaj Stadig (f. 1952), "Flicka i pärlgrå". Signerad, daterad 2006, bladets mått: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 72x52, akvarell
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:19:40
7/11 13:41:03
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig